ATEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ
Pendik BOSCH KOMBİ KAZAN YETKİLİ SERVİSİ
  • Pendik BOSCH KOMBİ KAZAN YETKİLİ SERVİSİ

Pendik BOSCH KOMBİ KAZAN YETKİLİ SERVİSİ

    Pendik Bosch YETKİLİ SERVİSİ olarak, oluşabilecek bu arızalar konusunda masraflarınızı daha aza indirmek adına sizlere kaliteli hizmet sağlıyoruz. tamir ve yedek parça değişimi işlerini Bosch firması tarafından belirlenen talimatlarca yapar. Kombinizin/kazanınızın onarımını en iyi ve garantili şekilde yaparız. Onarımı yapılan kombi parçası Bosch Kombi/Kazan Teknik Servisi tarafından garanti kapsamına alınır. Böylece bir sene içinde aynı parçada tekrar sorun olursa ücretsiz olarak tamir ettirebilirsiniz. Yedek parça değişimleri de bu kapsamdadır. Bosch kombi/kazan orijinal Bosch yedek parça kullanır. Bu sayede tamir işlemi kesin ve tam olur. Yedek parçalar kombinize %100 uyum gösterir.

    Bosch Kombi / Kazan bakımı ve servis ücretleri de bu kapsamda olup sabit olarak fiyatlandırılır.

    Firmamız Bosch teknik servisi olarak uzmanlaşmış ekiplerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.Bosch Kombi/Kazan Servisi için GSM:0546 510 05 65 Telefon:0(216) 446 74 60- 61 -62 numaralı telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

    Bu numaralardan bizlere ulaşarak teknik bilgi alabilir veya teknik destek kaydı oluşturarak gün içerisinde servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.