DREİZLER BRÜLÖRLER
ATEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ

Dreizler Brülörler

Dreizler brülörler kurum yapmayan, sessiz ve yüksek verimli özellikleri ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek yetkinliklere sahiptir.

Pnömatik Hava ve Yakıt Sistemi

Klasik oransal brülörlerden en önemli farkı, pnömatik kontroldür. Kapasite kontrolü fan tarafından üflenen havanın önünde bulunan bir hava klapesi ve gaz yakıt ventilinin, pnömatik olarak beraber çalışması ile gerçekleştirilir. Bu sayede uzun çalışma süreleri boyunca, yeniden ayar gerekmeksizin kapasite, kademesiz biçimde oransal olarak kontrol edilir. Pnömatik sistem basit, güvenli, servis ve ayar gerektirmeyen bir sistemdir.

Oransal Kapasite Kontrolü

Modülasyon aralığı %10 ile %100 arasında olabilmektedir. Geniş modülasyon aralığı sayesinde yüksek verim sağlanır. Brülör, dur-kalk çalışmaz, bu avantaj yakıt tasarrufu sağlar ve tüm ekipmanların ömrünü arttırır.

Kurumsuz ve Sorunsuz Yanma

Pnömatik hava yakıt karışımlı Dreizler Brülörler, kazandaki karşı basıncı ölçerek modülasyon yaptıklarından, hava sıcaklığı değişiminden kaynaklanan baca çekişini hissederler ve buna göre çalışırlar. böylelikle verimin düşmesine ve kurum oluşmasına izin vermezler. Servis ve bakım ihityacı çok azdır.

Sessiz Çalışma

10 kW - 6500 kW arası tüm modellerde ses yutucu kapak standarttır.

Hızlı Montaj

Tüm kablolama fabrikada yapılmış haldedir. Kazanların kumanda panelleri ile tak-çalıştır mantığı ile kolayca ve hızlı çalıştırılabilir. Harici bir elektrik panosuna gerek yoktur. tüm brülörler fabrikada istenilen kapasiteye ayarlanır ve yakılarak test edilir.

Devir Kontrolü ile Enerji Tasarrufu

High-Tech versiyonları (opsiyonel economy, frequency, oxygen), 200 kW'dan itibaren brülör fan motoruna, devir kontrollü çalışma imkanı tanır. Böylelikle elektrik tüketimini azaltabilmektedir.

Uluslararası Güvence

ISO9001, DVGW, CE uluslararası kalite belgelerine sahiptir.

Katalog