ATEŞ ENERJİ SİSTEMLERİ
GEBZE BUDERUS KOMBİ KAZAN YETKİLİ SERVİSİ
  • GEBZE Buderus KOMBİ KAZAN YETKİLİ SERVİSİ

GEBZE BUDERUS KOMBİ KAZAN YETKİLİ SERVİSİ

    Gebze BUDERUS YETKİLİ SERVİSİ olarak, oluşabilecek bu arızalar konusunda masraflarınızı daha aza indirmek adına sizlere kaliteli hizmet sağlıyoruz. tamir ve yedek parça değişimi işlerini Buderus firması tarafından belirlenen talimatlarca yapar. Kombinizin/kazanınızın onarımını en iyi ve garantili şekilde yaparız. Onarımı yapılan kombi parçası Buderus Kombi/Kazan Teknik Servisi tarafından garanti kapsamına alınır. Böylece bir sene içinde aynı parçada tekrar sorun olursa ücretsiz olarak tamir ettirebilirsiniz. Yedek parça değişimleri de bu kapsamdadır. Buderus kombi/kazan orijinal Buderus yedek parça kullanır. Bu sayede tamir işlemi kesin ve tam olur. Yedek parçalar kombinize %100 uyum gösterir.

    Buderus Kombi / Kazan bakımı ve servis ücretleri de bu kapsamda olup sabit olarak fiyatlandırılır.

    Firmamız Buderus teknik servisi olarak uzmanlaşmış ekiplerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.Buderus Kombi/Kazan Servisi için GSM:0546 510 05 65 Telefon:0(216) 446 74 60- 61 -62 numaralı telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

    Bu numaralardan bizlere ulaşarak teknik bilgi alabilir veya teknik destek kaydı oluşturarak gün içerisinde servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.